הלבנת השיניים FOREVEWHITE

הלבנת שיניים היא אחד הטרנדים הבולטים בתחום רפואת השיניים והאסתטיקה הרפואית – כאשר ישראלים רבים בוחרים לעבור טיפולי הלבנת שיניים עבור חיוך בריא, צחור ובוהק יותר. חברת Top Medica משווקת מגוון מוצרים וציוד למכונים בתחום הלבנת השיניים – במחירים אטרקטיביים במיוחד שמאפשרים החזר השקעה במהירות.
מוצרי הלבנת השיניים שאנו משווקים מיוצרים על ידי חברת Beaming white האמריקנית – שזוכה באופן עקבי לאישורי ה-FDA וה-ISO. מוצרי החברה מתאפיינים בבטיחות ובאמינות גבוהה במיוחד – והם קלים לשימוש גם לאלו שאין להם הכשרה קודמת בתחום אסתטיקת השיניים.

מהיום לא צריך לשלם הרבה על טיפולי הלבנת שיניים איכותיים וחיוך מושלם!
החידוש העולמי בתחום הלבנות השיניים הוא ללא ספק שיטת הלבנת השיניים החדשה FOREVEWHITE.

מדובר בקונספט ייחודי לשימוש אישי אשר מאפשר לבצע הבהרת כתמים והלבנת שיניים באופן בטוח ומוצלח אצלך בבית או במכון היופי שלך.

הלבנת השיניים FOREVEWHITE מסוגלת להעניק לכם חיוך לבן בכמה רמות תוך זמן קצר ובעלות שווה לכל כיס. כך שכולם מרוויחים! 

איך מבצעים הלבנת שיניים ללא רופא?

עם FOREVEWHITE זה אפשרי!

רוכשים ערכת הלבנת שיניים אישית, הערכה מכילה ג'ל הלבנה הפועל ע"י חשיפה למקור אור חיצוני כמו השמש למשך 15-20 דקות,  ניתן לשבת במכון מול נורת לד כחולה לזירוז הפעולה.

לאחר השימוש בערכה מומלץ לא לאכול או לשתות למשך כ- 60 דקות.

לשיפור ושימור התוצאה בבית קיימים 2 מוצרים נוספים:

 • משחת הלבנת שיניים מקציפה – Daily White Foam  – לאחר צחצוח השיניים היומיומי שלך בוקר וערב, מצחצחים את השיניים למשך 2 דקות עם קצף ההלבנה, בגמר הצחצוח לא שוטפים את הפה במים למשך כ- 15 דקות, התוצאה מפתיעה – מיועד לשימוש ביתי יומיומי.
 • עט הלבנת שיניים – מורחים פעמיים ביום את השיניים עם עט ההלבנה, ממתינים 60 שניות והשיניים נשארות לבנות ויפות – מיועד לשימוש ביתי יומיומי.

 

 

הזמנה טלפונית: 073-3753247

קבלת שירות ב-WhatsApp

מעוניין בפרטים נוספים?

  שאלות נפוצות:

  • כיצד משתמשים במכשירי הלבנת השיניים? 
   המוצר המרכזי שאנו מייבאים הוא עט להלבנת השיניים תחת המותג Forever White – שמאפשר טיפולי מריחת ג'ל על השיניים. העט משיג תוצאות כבר מהטיפול הראשון – כאשר כל טיפול נוסף גורם לשיפור בנראות השיניים.

  • מה היתרון של עט הלבנת שיניים לעומת מוצרים אחרים?
   כאמור, עט הלבנת שיניים לא מחייב הכשרה ארוכה והוא מתאים גם לקוסמטיקאיות או טכנאים ללא רקע קודם בתחום. בנוסף, העלויות של עט הלבנת שיניים ושל שאר מוצרי הלבנת שיניים שאנו מייבאים נמוכות יותר – כך שניתן להגיע להחזר השקעה ולרווחיות מהר יותר. לרוב, כמות החומר בעט אחד מבית Beaming White תספיק לכ-20 טיפולים

  • האם מוצרי Beaming White מתאימים גם לשימוש ביתי?
   כן. ניתן להשתמש בעט להלבנת שיניים גם באופן עצמאי בבית – אך חשוב להקפיד לעקוב אחר הוראות היצרן ולהימנע ממריחת הג'ל על אזור החניכיים.